מה הלקוחות שלנו אומרים עלינו

לא ידעתי מהו בישול איכותי עד שלא בישלתי בכלי המטבח של ברגהוף! רכשתי סט סירים מסוג פרנו וסט סירים נירוסטה מקולקציית זינו. מהר מאוד אכלסתי את כלל ארונות המטבח שלי בכלי ברגהוף. נשמרים לאורך זמן, מניבים תוצאות בישול מעולות (האוכל לא נשרף בשל החימום האחיד לאורך הבישול) ושירות לקוחות עד הבית. ממליצה מאוד!
שני גייבורונסקי
גבריאל שלום שלחתי לסניף הראשי את תודתי על טיפולך לא עמדתי בפיתוי והוספתי נסיון שכנוע קל לייצור מחדש..... hi regarding my request for an old kettle- Futura 2008- i wrote to you in October 23 ,2018 and this model was too old to get. Luckily Gabriel from your office in Israel remembered that I asked for it and when he found it after 6 months !!!! he bothered to call me , and made me very happy. I want to thank him for his careness and kindness you have a good salesman here. I also want to say that this model Futura 2008 is very easy to use as the whistle is attached to the kettle and is opened by with trigger mechanism so you need only one hand to open and pour with no risk of hurting yourself with the boiling water or loosing this part. Thanks again to Gabriel michal yeffet
Michal Yeffet
שלום. יש לי סט סירים שלכם כבר כמה שנים טובות, ואני מברכת את הרגע שקיבלתי את האומץ לקנות אותו ועוד מוצרים שלכם. בזמן שש שנים אני משתמשת בהם ורק בהם, הייתי נאלצת להחליף 3 פעמים סירים זולים אם לא הייתי קונה את הסחורה שלכם. אמא שלי פעם אמרה לי "זה כבד" אמרתי לה "כבד זה טוב" עדידי
עדידי
מוכרח לציין לטובה את גבריאל עבור שירות ברמה אחרת, משהו שעדיין לא ראיתע לצערי בארץ. נתקלנו בתקלה נדירה עם אחד מסוגי הסירים שרכשנו, בלי לשאול פעמיים הסירים הוחלפו לסדרה אחרת על חשבונו וזאת לאחר שנתיים של שימוש! ממש לא היה מחובתו לעשות זאת ובכל זאת נרתם לעזרה ועדיין מנסה למצוא פתרון לבעיה (משהו שקשור בכיריים שלנו ככל הנראה). המון תודה!
איל קליינהנדלר
שלום לצוות ברגהוף היקרים. צפיתי לפני מספר ימים בכתבה של ערוץ 12. אני רוצה לציין שהייתי מעט עצוב וגם שמח. עצוב שחשבתי שהחנות ,מתבססת על הרכישות שלי ושל אחרים בלבד, ולאחר שראיתי את כמות הסחורה שתקועה במחסן, נחרדתי. שמח ,משום שהחנות ואנשים שם ,הם כמו בית בשבילי. תמיד מצאתי אוזן קשבת ואנושיות. תחזיקו מעמד ,גבריאל מאיה ואחרים ,עד יעבור זעם. בהצלחה.
אריה חלגואה
פריטים 1 עד 5 מתוך 35 פרטים דף:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. דף הבא
הצג פר עמוד