סיר בישול מתאים לאינדוקציה

שיטת הבישול בכיריים אינדוקציה כבשה מטבחים רבים בעולם ובישראל. בשילו האינדוקציה עובד בשיטת יצירת חיכוך בין שני שדות מגנטיים גוך החימום ותחתית הסיר היוצר חימום רב הניתן לשליטה ויוצר את פעולת הבישול המתבקשת. שיטה זו יעילה במיוחד ובעיקר בגלל החיסכון האנרגטי שלה, כמו גם החיסכון בזמן והיעילות הגדולה.

חוויית הבישול בכיריים אינדוקציה

הילדים רעבים ואתם רוצים להכין פסטה במהירות? המים בסיר ירתחו ממש בכמה רגעים. אבל האם כל סיר יכול להתאים לאינדוקציה? סיר בישול מתאים לאינדוקציה הוא סיר ייחודי. סירים כאלו צריכים להיות בעלי תחתית מגנטית וכן עם הולכת חום טובה, על מנת שפיזור החום על פני הסיר יהיה אחיד ושווה. כדי שתזהו סירים לאינדוקציה, סירי אינדוקציה יהיו בעלי סימון בתחתית שלהם המצביע על התאמה לאינדוקציה, למשל כמו בסירי ברגהוף, בהם מוטבעת על התחתית המילה Induction.

סיר בישול מתאים לאינדוקציה

בתמונה  סט סירים 6 חל' - Zeno

 

סימני זיהוי נוספים לסירים מתאימים לכיריים אינדוקציה

בנוסף יופיע על המארז או על הוראות ההפעלה הסימון לאינדוקציה. עם זאת בבחירת סירים לבישול מתאימים לאינדוקציה חשוב מאד לבחור סיר רב תכליתי איכותי שעשוי מפלדת אל-חלד 18/10 ועם פיזור חום אחיד ומלא על פני התחתית ובשטח הכולל של הסיר ליצירת בישול אחיד ומושלם. כמו כן, חשוב שלסיר תהיה אפשרות התאמה לכלל סוגי הכיריים הקיימים כך שניתן להעביר את הסיר ממקום למקום ולחמם אותו על כל סוג כיריים אחר.

 

ישנם מדדים נוספים בבחירת סיר בישול מתאים לאינדוקציה כמו סוג הציפוי שלו שכבת המגן והנון סטיק המאפשר בישול רזה ובריא, שהמזון לא נדבק לדפנות הסיר או בתחתיתו ושקל לנקות את הסיר מבלי לשפשף ו/או להכניסו לניקוי במדיח הכלים.

הסירים מבית היוצר של חברת ברגהוף העולמית, אלו בדיוק הסירים שאתם צריכים. חברת ברגהוף יצרנית כלי הבית והבישול הפועלת בתחום למעלה מ-40 שנה ולה סניפי מכירה בעשרות מדינות ברחבי העולם, פתחה סניף גם בישראל ובו היא משווקת ומוכרת סיר בישול מתאים לאינדוקציה המיוצר בכל הגדלים ולכל המטרות בעיצוב מקורי וייחודי של מיטב מעצבי כלי הבית והבישול של החברה.

סיר בישול לאינדוקציה קונים מהמומחים

חברת ברגהוף העולמית נחשבת למובילה בתחום ומייצרת את סירי הבישול בהתאמה מלאה לשיטת הבישול בכיריים אינדוקציה וכל הסירים הינם רב תכליתיים ומאפשרים שימוש גם על כיריים מכל סוג אחר. איכות חומרי הגלם, הגימור, העיצוב ושאר היתרונות של החברה האמינה מזינה אתכם להיכנס לאתר החברה או להגיע לאולם התצוגה ולהתרשם ממבחר הסירי האיכותיים והמעוצבים המותאמים לבישול באינדוקציה במחירים מפתיעים ובתנאי תשלום נוחים.