בחירה נכונה של סיר שיענה על צרכי הבישול שלכם

 

בחירת סיר בישול שיענה על הצרכים והמטרות שלנו הינו דבר עקרוני וחשוב. כיום השוק מוצף בסירי בישול במגוון גדלים ונפחים ומחומרים שונים. ישנם סירים מיציקת אלומיניום עם ציפוי חדשני מסוג "פרנו גריין" וסירי בישול מפלדת אל-חלד בעובי וציפויים שונים. כל כך הרבה אפשרויות אנחנו כאן לעשות סדר בבחירה נכונה של סיר בישול.
בחירת סיר איכותי ישמש אתכם לזמן רב ויש כאלה אף לכל החיים. ויעניקו לכם חוויית בישול טובה ומהנה, לכן בבחירת סיר נכון בשבילכם מומלץ לבחון את כל הפרמטרים שיענו על הצרכים שלכם.

סט סירים 12 חל' - Zeno

בתמונה סט סירים 12 חלקים ZENO


להלן מספר טיפים שיסייעו לכם בבחירת הסיר הנכון בשבילכם:

 

• תחתית רב שכבתית עדיפה בזכות אגירת חום טובה, פיזור חום אחיד, עמידות גבוהה והתאמה לכיריים אינדוקציה או לכל סוג כיריים אחר. רצוי גם שדפנות הסיר יהיו עבות יחסית כדי שחום התבשיל יישמר ומשך הבישול יתקצר בהתאם. בישול המשלב גם הכנסת הסיר לתנור אפייה, חשוב לבחור סיר עם ידיות מתכת או חומר אחר עמיד בחום. סירים מפלדת אל-חלד ניחנים בעמידות גבוהה ומחירם נוח. הם מתאימים לשימוש בכל סוגי הכיריים וניתן להכניסם למדיח.

• ציפוי מונע הידבקות מזון ( Non stick ), חשוב שהחומר יהיה עשוי ממינרל טבעי ושאינו מהווה סכנה בריאותית. על כן יש לבחור מוצרים של יצרן מוכר שעומד בדרישות ובתקנים ולהקפיד להשתמש בהם לפי הוראות היצרן.

• גודל נפח ונוחות השימוש הינו דבר קריטי לכל מטבח . על כן יש לבחור את הגדלים והנפחים המותאמים לסוג בישול ולכמות המנות הרצויה. וגם יש לשקול את נושא האחסון במקרר.

• מחיר ואחריות. לרוב המחיר תלוי בחומר או בהרכב החומרים של הסיר וגודלו. מבחינת האחריות יש לבדוק היטב מול החברה המעניקה את האחריות לגבי סוג האחריות וסוג השירות וכמובן לכמה זמן ניתנת אחריות.

 

רכישה נכונה של סיר בישול

 

ברגהוף ממליצה לרכוש סט סירי בישול המיוצרים מפלדת אל-חלד מסוג 18/10 ותחתית של 6 שכבות, בנוסף קיימים כלי בישול מיציקת אלומיניום עם ציפוי מסוג "פרנו גריין" המבטיח פיזור חום אחיד ומהיר בכל נפח הסיר לצורך בישול אחיד. הבישול בסיר איכותי של ברגהוף מבטיח, בישול דיאטטי, בריא ומזין השומר על הטעם ועל הערכים התזונתיים של הבישול.

יתרון נוסף הוא כמובן התאמת הסיר לבישול בכל סוג כיריים לרבות כיריים אינדוקציה. מבנה הסיר נוח לשימוש, ידיות אחיזה בטיחותיות ולא מתחממות ומאפשרות קלות בשימוש וסיפוק מלא ממוצר איכותי המשלב את כל היתרונות לבישול ואוכל בריא ומזין.

 

 

היכנסו לקטלוג והזמינו לכם סט סירים איכותי מבית ברגהוף במחירים אטרקטיביים ובתנאי תשלום נוחים.