מחבתות איכותיות הנרכשות על ידכם יש להן השפעה ניכרת על טיב הבישול, מהירות הביצוע, שמירה על ערכי הוויטמינים והמינרלים וכמובן על הטעם.אם אתם מעוניינים לרכוש לעצמכם מחבת חדשה ברמה גבוהה, כדאי שתיקחו בחשבון מספר פרמטרים שיסייעו לכם בבחירה הנכונה לצרכים שלכם.

הקיץ תבחרו ממגוון מחבתות במבצע!

אמנם למחבת איכותית מחירים בהתאם, אך בבחירת מחבתות איכותיות ובטיחותיות חשוב להכיר גם את סוגי המחבתות הקיימים בשוק ולעשות את הבחירה הנכונה בהתאם לצרכים והתקציב שלכם.בשוק ישנם סוגים שונים של מחבתות המוצעים לכם. על הסוגים הללו ניתן למנות את המחבתות הבאות:

  • מחבתות טפלון – בעל ציפוי הנחשב לדוחה מים ובעל עמידות גבוהה בפני התגובות הכימיות השונות הקורות בהליך החימום.

  • מחבתות ציפוי קרמי - פיתוח חדיש של ציפוי מבוסס על חומרים טבעיים, כך שבתהליך הייצור אין פליטה של חומרים רעילים. המחבת נחשבת כבטיחותית לשימוש, אך יחד עם זאת, חשוב לוודא שאין בה סדקים או שריטות.

  • מחבתות ברזל - נחשבות כמתאימות עבור כל מטרה, יחד עם זאת הן כבדות וחשופות למיני לכלוכים ולצבירה של חלודה, לכן מעט קשה יותר לנקות אותן.  

לכל סוג מחבת יש את היתרונות והחסרונות שלו ומאוד חשוב להכיר אותם ובמקביל לדעת את המטרה, שאתם מעוניינים לרכוש את אותה המחבת.בשוק קיימים סוגים שונים של מחבתות, מגוון רחב של יצרנים אשר עומדים מאחורי המחבתות, גדלים שונים ועיצובים שונים. עיקר החשיבות היא בבחירת מחבת איכותית שתעשה את עבודתה בצורה אפקטיבית על כל גוף חימום וסוגי כיריים לרבות כיריים אינדוקציה. וזאת, במטרה לבחור מחבת שהוא גם איכותי וגם יספק מענה על כל הדרישות שלכם כמו גם על סוג השימוש ותדירות השימוש במחבת.

לבחור מחבת איכותית לבית

כל הפרמטרים הללו, יאפשרו לכם לבחור מחבת איכותי, אשר בכוחו לשמש אתכם לאורך שנים רבות. ועם זאת חשוב לדעת כי מחירי המחבתות משתנים בהתאם לסוגי החומר גלם מהם מייצרים אותם, גודלם, ניפחם והתאמה למגוון סוגי הכיריים שקיימים. אחד החברות המובילות בתחום הייצור של כלי בישול, סירים, סכו"ם ומחבתות לבית ולתעשיית המזון, היא חברת ברגהוף הבינלאומית. החברה בעלת מוניטין רב שנים, המייצרת את מוצריה בתהליכי ייצור קפדניים במיוחד, בעיצוב ייחודי ומקורי תוך התחשבות בכל הפרמטרים שציינו לעיל והתאמה נוחה למשתמש. באתר החברה ובאולם התצוגה תוכלו להנות ממבחר סוגי מחבתות איכותיות בגדלים, נפחים וחומרי גלם שונים ולהנות מאיכות ללא פשרות, עיצוב ייחודי ונוחות מקסימלית בהתאם לצרכים שלכם.

מחבת גריל פרנו 32 ס"מ 4.9 ל'

אם גם אתם רוצים להנות ממחבתות איכותיות בעיצוב ייחודי לבישול בריא ואיכותי במחירים משתלמים? עכשיו לקראת הקיץ, חברת ברגהוף יוצאת במבצעים חסרי תקדים על מנת שתוכלו להנות מרכישת מחבתות איכותיות העונות על הצרכים שלכם ולהנאה מושלמת. מחבתות האיכות של ברגהוף מיוצרים עם חומרי הגלם האיכותיים ביותר והעומדים בכל התקנים מהמחמירים בעולם ומותאמים לכל סוגי הכיריים לבישול לרבות כיריים אינדוקציה.


הקיץ הזה קונים מחבת איכותית של ברגהוף במחיר משתלם! לבישול מושלם!