סירים שמתאימים לאינדוקציה

שיטת הבישול באינדוקציה הכניסה למטבח כלי בישול וסירים הדרושים לשיטה זו וחייבים להיות מותאמים לה. שיטת האינדוקציה הינה שיטת בישול הנחשבת כיעילה מאד. הבישול מאופיין בחיסכון אנרגטי שמקצר את זמני הבישול בצורה משמעותית. עם העלייה בפופולריות של שיטת האינדוקציה, יותר ויותר אנשים מחפשים סירים שמתאימים לאינדוקציה. לא כל סיר מתאים לבישול על אינדוקציה. החימום באינדוקציה מתאפשר רק כאשר משתמשים בסירים המותאמים לבישול באינדוקציה.

לא כל סיר מתאים לכיריים אינדוקציה

הסירים צריכים להיות מיוצרים ממתכת המושפעת משדות מגנטיים ומסוגלת לקלוט את ההשראה של השדה המגנטי המיוצר בפלטת האינדוקציה. כמו כן, חשוב מאוד שסירי אינדוקציה יהיו בעלי תחתית מגנטית עם הולכת חום טובה, כדי שפיזור החום שנוצר בתחתי יתפזר על פני הסיר בצורה אחידה ושווה. בסירים המתאימים לכיריים אינדוקציה יהיה סימון מתאים בתחתית הסיר המצביע על התאמה לאינדוקציה והטבעה של המילה Induction . הסימון לאינדוקציה יופיע בדרך כלל גם על המארז או בהוראות ההפעלה. בענף כלי המטבח ישנה תחרות גבוהה וכך גם הרבה זיופים ושרלטנים המבטיחים לכם מוצרי איכות. יש לשים לב היטב לבדוק את הנדרש וכמובן לבדוק מי יצרן הסירים ועד כמה החברה ידועה ומוכרת בכדי שתבטיחו לעצמכם רכישה נכונה אמינה ובטוחה של סירים שמתאימים לאינדוקציה.

 

סירים שמתאימים לאינדוקציה

בתמונה סט סירים 12 חל' - Tulip

 

סט סירים לאינדוקציה לא מתפשרים על איכות

אחת החברת היצרניות והמשווקות את מוצרי המטבח שלה ברחבי העולם היא חברת ברגהוף העולמית. חברת ברגהוף מתמחה בייצור כלי מטבח וסירים שמאימים לאינדוקציה. החברה מייצרת בתהליכי ייצור מוקפדים ביותר את הסירים האיכותיים שלה בכל הגדלים ולכל מטרה כשאר כולם מוצרים מחומרי גלם איכותיים העומדים בכל התקנים מהמחמירים ביותר. הסירים שמתאימים לאינדוקציה בחברת ברגהוף עשויים מפלדת אל-חלד 18/10 איכותית וחומר הנון סטיק המטובע כחלק מיציקת הסירים עצמה. כל הסירים מותאמים לבישול בכל סוגי הכיריים הקיימים כך תוכלו להנות מסירים אלה לשימושכם בכל מקום ובכל זמן. בחברת ברגהוף תוכלו להנות מסירים שמתאימים לאינדוקציה המעוצבים בעיצובים ייחודיים ומקוריים על ידי מיטב מעצבי החברה על מנת להעניק לכם איכות, אסתטיקה ונוחות מושלמים.