מחבת שמתאימה לאינדוקציה 

 
שיטת הבישול החסכונית והיעילה בעלת הטכנולוגיה המתקדמת במטבח, היא שיטת האינדוקציה אשר הומצאה בשבות ה-70 בארה"ב. בשנים האחרונות שיטה זו הגיעה גם לישראל ותופסת תאוצה רבה במטבח הישראלי. שיטה זו מעבר להיותה חסכונית ויעילה, מאפשר בישול בריא יותר ואיכותי ודואגת למקסם את נושא הבטיחות במטבח שלכם.
 

סוגי מחבתות מתאימות לאינדוקציה

 
בכדי ששיטת בישול זו תהיה אפקטיבית ותוכל לשמש אתכם, עליכם להצטייד במערכת כלים מותאמת לשיטה זו. גם אם מדובר בהכנת אומלט מטוגן על מחבת, יש לדאוג כי המחבת מתאימה לשיטת בישול זו. כדי לרכוש מחבת לאינדוקציה יש להבין כיצד השיטה עובדת. כיריים סירים ומחבתות הבנויים בשיטת אינדוקציה עובדים באמצעות חיישן מגנטי. כאשר הכיריים מזהים את הסיר או המחבת האינדוקציה נוצר מעגל אלקטרומגנטי, המאפשר העברת חשמל בהשראה מגנטית, ובכך הופך את הסיר או המחבת לגופי חימום. ניתן לשלוט בקלות בכמות החום על ידי שליטה בשדה האלקטרומגנטי וניתן להגדיר בדיוק את מעלות הבישול או החימום הרצויות לנו.
 
מחבת שמתאימה לאינדוקציה
 
מחבת המתאימה לאינדוקציה הינה מחבת איכותית המיוצרת מפלדת אל-חלד 18/10 איכותית וציפוי נון סטיק המהווה חלק מיציקת המחבת. בשימוש נכון אין חשש לקילוף הציפוי אין חומרים רעילים וכימיים והבישול נעשה ללא שמן בפיזור חום אחיד בתחתית המחבת ובכל שטחה לבישול וטיגון בריא. בשימוש עם מחבת שמתאימה לאינדוקציה תוכלו לנקות בקלות ובזריזות את המחבת וניתן אף להכניסה לניקוי במדיח הכלים שבביתכם.

עם זאת מומלץ תמיד להשתמש עם המחבת בכלים שאינם חדים ועדיף בכלים מסיליקון או מעץ לשמירה על המחבת לאורך זמן. מחבת שמתאימה לאינדוקציה מסומנת בתחתית המחבת בסימון המטבע עליה ובמילה Induction. כמו כן על גבי האריזה גם יבוא הסימון המבוקש ובנוסף חוברת הנחיות והפעלה. מחבות אינדוקציה מומלצות ניתן לרכוש בחברת ברגהוף במחירים משתלם ובאיכות מושלמת. חברת ברגהוף נחשבת למובילה בייצור כלי מטבח ומוצרי בישול וטיגון המותאמים היטב לשיטת הבישול באינדוקציה.
מחבתות האינדוקציה של חברת ברגהוף מיוצרות בעיצוב ייחודי ומקורי המעניקים מראה אסתטי ונוחות מקסימלית למשתמש. כמו כן ניתן לרכוש באתר החברה ובחנות התצוגה מגוון של מחבות אינדוקציה המותאמות לצרכים שלכם במחירים אטרקטיביים ובתנאי תשלום נוחים.