סיר לכיריים אינדוקציה

 
כשמדברים על בחירת סיר לכיריים אינדוקציה חשוב להבין מהו הבישול באינדוקציה. בבישול באינדוקציה מתבצע חימום בעזרת השראה מגנטית בין תחתית הסיר לבין גוף החימום. ההשראה המגנטית והחיכוך בין שני הגופים יוצרת את החימום ובכך ניתן לבשל כל תבשיל שתרצו. יחד עם זאת, לא כל סיר בעל תחתית מתכת מושפעת מהשדה המגנטי, ולכן רק סירים שעשויים ממתכת המתאימה יוכלו להתאים לבישול באינדוקציה.
 
כמו כן, באמצעות בקרת העוצמה והטמפרטורה בפלטות הבישול באינדוקציה, ניתן להגיע בדיוק לטמפרטורה שרוצים. למעשה משטח החימום באינדוקציה אינו מתחמם כלל, וכל מה שמתחמם הוא אך ורק הסיר עצמו. יתרון משמעותי חסכוני ובטיחותי בעיקר בבתים בהם ישנם ילדים קטנים.
 

בישול בסיר לאינדקוציה

 
סיר לכיריים אינדוקציה חייב להיות מיוצר ממתכת המושפעת משדות מגנטיים ומסוגל לקלוט השראה מהשדה המגנטי הנוצר בכיריים אלו. הסיר חייב להיות בעל הולכת חום אחידה ושווה בכל חלל הסיר ליצור בישול אחיד. בכדי לרכוש סיר לכיריים אינדוקציה יש לוודא כי בתחתית הסיר מוטבעת המילה Induction וכן גם על גבי האריזה המקורית כולל הוראות הפעלה בהתאם.
 
חשוב לדעת כי סיר לכיריים אינדוקציה מיוצר מפלדת אל-חלד מסוג 18/10 ועם חומר נון-סטיק המונע את הידבקות המזון בעת הבישול ובמקביל קל מאד לנקות את הסיר לאחר הבישול ואפילו במדיח כלים.
 
 סט סירים 6 חל' - Zeno
 
ברגהוף, יצרנית ומשווקת בינלאומית של כלי מטבח בכלל וסיר לכיריים אינדוקציה בלבד, ניתן להשיג סירים כאלו במגוון דגמים המעוצבים באופן מקורי וייחודי על ידי מעצבי החברה. הסירים והמחבתות מותאמים לבישול בכיריים אינדוקציה וכן לכל סוגי הכיריים האחרים. לחברה מבחר גדול וניתן לרכוש סטים שלמים בגדלים שונים ונפחים המותאמים לצרכים השונים של הלקוחות. חברת ברגהוף הינה חברה בינלאומית הקיימת בשוק ובענף משנת 1994 ופזורה ב-3000 נקודות מכירה ב-50 מדינות על הגלובוס. ועל כן מוצריה אמינים ועמידים לאורך שנים רבות.
 
 
 
ברגהוף בישראל ניתן לרכוש סיר לכיריים אינדוקציה בכל מיני דגמים וגדלים. כל המוצרים נושאים אחריות מלאה כדי שתוכלו להנות מחוויית בישול קלה, מהירה, בריאה ומהנה. החברה מציעה לכם רכישת סיר לכיריים אינדוקציה במחירים אטרקטיביים ובתנאי תשלום נוחים היכנסו לאתר החברה או תגיעו לאולם התצוגה ותהנו מקניה בטוחה ומשתלמת.