מחבתות אינדוקציה חוויית בישול שלא הכרתם!

מחבתות נחשבות בין הכלים הכי שימושיים במטבח ולעיתים אנו משתמשים באותה מחבת מספר פעמים ביום בשל כך חשוב לקנות מחבת של חברה טובה ומומלצת המותאמת היטב לצרכים שלנו. קיימים מספר סוגים וציפויים של מחבתות קרמיות, טפלון,נון סטיק, ווק, גריל, יציקה ועוד. כאשר בוחרים מחבת יש לקחת לבדוק מהו הציפוי שלה כיוון שציפוי טוב משמר את המחבת לאורך זמן והטיגון בה יכול גם להתבצע במעט מאוד שמן מה שהופך את השימוש בה לבריא וטעים יותר.

לאור התפתחות שיטות הבישול והטיגון החדשות כמו שיטת הבישול בכיריים אינדוקציה, מומלץ לרכוש מחבתות אינדוקציה המותאמות גם לסוגי כיריים אחרים. מחבת אינדוקציה מתאימות לבישול בריא יותר, טעים יותר ומהיר יותר. גם ניקיון המחבתות מתבצע בקלות עקב תכונות הנון סטיק הקיימות בהן, מעבירים פעם אחת ספוג עם סבון וכל הלכלוך יורד, בנוסף המחבתות נשמרות ולא נשחקות עם הזמן והציפוי נשאר ולא מתקלף.

מחבתות אינדוקציה

בתמונה מחבת פרנו 20 ס"מ 1.1 ל' לשימוש טיגון צלייה וגריל בכיריים אינדוקציה

בחירת מחבת שמתאימה לאינדוקציה

אם רוצים לבחור את הסוג הכי טוב רצוי לבחור במחבתות אינדוקציה מיציקה אחידה המיוצרת מפלדת אל-חלד איכותית 18/10 או נירוסטה. אלה מונעים הצטברות חלודה וקורוזיה, פיזור החום בהן אחיד וחומרים אלה ידידותיים לסביבה ולמשתמש. כשאנו בוחרים מחבת עדיף כבר לקחת מחבת שמתאימה לאינדוקציה. עם זאת וחשוב לא פחות לבחור במחבתות אינדוקציה רב תכליתיות וכך ניתן להשתמש בהן גם בכיריים מסוג אחר.

מחבתות לשימוש בכיריים אינדוקציה רוכשים רק אצל המקצוענים

חברת ברגהוף הבינלאומית, הפועלת בתחום ייצור ושיווק כלי בית מטבח ובישול מעל 40 שנה, מציעה לכם מבחר מחבתות אינדוקציה בגדלים שונים ובעיצובים ייחודיים ומקוריים על מנת שתוכלו להפיק את מלוא התועלת בבישול מהיר, נוח ובריא במחבתות איכותיות מבית היוצר של חברת ברגהוף. חברת ברגהוף מייצרת מחבתות אינדוקציה מחומרי גלם איכותיים העומדים בכל התקנים מהמחמירים ביותר. המחבתות אינדוקציה מעוצבות על יד מיטב המעצבים של החברה על מנת להעניק למחבתות מראה ייחודי תוך התחשבות בנוחות האחיזה וקלות השימוש.

 

בקטלוג מחבתות באתר חברת ברגהוף ובאולם התצוגה בסניף בישראל, תוכלו להנות ממבחר עשיר של מחבתות אינדוקציה המתאימות לסוגים שונים של בישולים וטיגונים ומיוצרים ממגוון חומרים. כאן תמצאו מחבתות אינדוקציה מסוג סוטאז' עם מכסה ועם שני ידיות אחיזה, מחבתות אלומיניום מחושל בציפוי נון סטיק, מחבתות יציקת ברזל, מחבתות לבישול או טיגון עמוק ועוד. כל מחבתות האינדוקציה נושאות אחריות מלאה וניתן לרכוש אותם בכל הגדלים במחירים אטרקטיביים ותנאי תשלום נוחים.