סיר אידוי למנטי - חוויה מסורתית

מאכלים מסורתיים נעשים בבתים רבים  וישנה אפילו חזרה של עדות מסוימות למאכלים המסורתיים של פעם שהיו ערבים לחיך ותמיד העלו ניחוחות של חום ואהבה. יחד עם זאת הכנת ארוחה מסורתית היתה כרוכה בעבודת הכנה מרובה, השקעה בחומרי גלם איכותיים וכלי בישול מתאימים. אחד המאכלים המסורתיים הנאכלים בבתים הוא תבשיל המנטו או יש שקוראים לו מנטי.

סיר אידוי למנטו - ברגהוף

מנטו או מנטי היא ארוחת מסורתית בשרית שמוצאה במרכז אסיה, בטורקיה, במונגוליה, בקוריאה, בוכרה, כורדיסטאן ועוד. מאנטי הן כופתאות המורכבות בדרך כלל מתערובת מתובלת של בשר, בדרך כלל כבש או בשר בקר טחון. הכופתאות מוגשות במעטפת בצק, מטוגנות בשמן או מאודות. בארוחה המסורתית נהוג לאכול אותן מאודות ועל כן בתהליך ההכנה נדרש סיר אידוי מיוחד ומותאם לתבשיל המנטי.

החוויה של פעם בטכנולוגיה עכשווית

סיר האידוי למנטי נפוץ בעדה הבוכרית ונקרא "מנטי קאז'ון". הוא בנוי מפלטות מחוררות שעליהן מניחים את כיסוני הבצק הממולאים לאידוי. כיום רבים שנחשפו לתבשיל המסורתי מעוניינים לרכוש סיר אידוי למנטי מיוחד ואיכותי. בבחירת סיר אידוי שכזה יש חשיבות רבה לחומרי הגלם ממנו מייצרים את הסיר. בנוסף חשוב לדעת ממי לרכוש את הסיר. ישנם המון שרלטנים וזייפנים המוכרים לכם סירים דומים באיכות ירודה והתוצאה תהיה בהתאם. על כן חשוב לרכוש סיר אידוי למנטי מחברה ידועה ומוכרת המייצרת את הסיר מחומרים איכותיים ומעניקה אחריות מלאה ושירות לאורך שנים.

סיר האידוי למנטי הטוב באזור

חברת ברגהוף הבינלאומית הינה חברה המתמחה בייצור כלי אוכל ובישול לבית למעלה מ-40 שנה ולה מבחר עשיר של סירים לכל מטרה לרבות סיר אידוי ייחודי ואיכותי לתבשיל המנטי אשר מיוצר באיכות גבוהה ובעל מפרט איכותי של חומרי גלם המעניק לכם איכות בריאות וטעם מקסימליים:


  • סיר אידוי למנטי- Hotel Line – הסיר מגיע במידה של קוטר 30 ס"מ ובנפח של 10.5 ליטר. הסיר מגיע עם 2 רשתות לאידוי מנירוסטה המיוצרות מפלדת אל-חלד איכותי מסוג 18/10 ובעל תחתית של 6 שכבות המבטיח פיזור חום אחיד ומהיר בכל חלל הסיר. הסיר עשוי מחומרי גלם באיכות גבוהה ועמידה בכל התקנים הדרושים והינם ידידותיים לסביבה. הסיר מתאים גם לבישול דיאטטי, שומר על הטעם ועל הערכים התזונתיים שבתבשיל. בעל ידיות אחיזה נוחות ומבודדות נגד חום, קל לניקוי ומתאים לבישול על כל סוגי הכיריים לרבות כיריים אינדוקציה.


סיר האידוי למנטי של ברגהוף עשוי מחומרי גלם איכותיים ומיוצר בשילוב טכנולוגיות ושיטות ייצור מהמתקדמות בעולם. מוגן בפטנט תעשייתי לכלי בישול באיכות גבוהה לפי DIR Nr.44904.

בעל עיצוב ייחודי ושוליים נוחות למזיגה ובטוח לשימוש. היכנסו לאתר החברה או תגיעו לאולם התצוגה ותהנו מרכישה אמינה איכותית ומשתלמת של סיר אידוי למנטי.