מחבת סטייקים / לטיגון לאינדוקציה

הכנת סטייקים בבית היא משימה קלה ופשוטה גם למי שאין לו גריל גז ביתי. בעזרת מחבת סטייקים ניתן להכין סטייקים טעימים ומקצועיים, וכן מוצרי

בשר אחרים וירקות. כיצד תבחרו מחבת סטייקים איכותית?

בשוק קיימים מגוון מחבתות סטייקים איכותיות יותר ופחות. אז איך תדעו לבחור מחבת סטייקים איכותית? קניית מחבת סטייקים איכותית חשובה במיוחד אם אתם מכינים סטייקים או בשרים אחרים לעיתים קרובות, ולכן המחבת שלכם תשמש אתכם בצורה רציפה. מחבתות זולות, שמצופות בציפוי טפלוןפשוט יהרסו אחרי תקופה של שימוש, והבשר יידבק למחבת, ולא ייעשה בצורה טובה. ולכן מחבת איכותית שתחזיק שנים חשובה.

מחבת סטייקים ממה מורכבת?

מחבת סטייקים עשויה מחומר יצוק, כמו ברזל או אלומיניום. המחבת ימוסיפים הגבהות / בליטות בצורת פסים. הפסים שנמצאים על מחבת סטייקים תפקידם לתת לסטייק את מראה הגריל, וטעם הגריל ולהרים את הסטייק מעל למחבת, כך שהוא לא יתבשל בתוך הנוזלים שהוא מפריש, ויהיה עסיסי וטעים. מחירים של מחבת סטייקים מחבת סטייקים כבדה ואיכותית שעשויה מחומרים כמו ברזל יצוק או אלומיניום יצוק, וחומרים חדשניים אחרים, ולכן העלות שלה תהיה גבוהה יחסית.

ככל שהמחבת תהיה כבדה יותר, כך היא תהיה איכותית יותר, ותשמש אתכם לשנים רבות. ואם זאת, למי שלא רוצה להשקיע סכומי כסף גבוהים במחבת סטייקים, ועדיין לקבל תמורה נאה, ניתן למצוא בשוק גם מחבתות בציפוי "פרנו גריין" בעלות לא גבוהה, שישמשו אתכם בצורה טובה. כאשר קונים מחבת סטייקים חשוב לבדוק שהתחתית של המחבת מותאמת לאינדוקציה, ושפיזור החום שלה שווה בכל שטח המחבת. בנוסף, מומלץ לבדוק שניתן להשתמש במחבת גם עם בכל סיגי כיריים בנוסף אינדוקציה, למי שיש כיריים כאלה ורוצה לרכוש מחבת סטייקים. אין ספק שקניית מחבת סטייקים היא רכישה כדאית, שתשתמש אתכם שנים רבות. הקפידו לרכוש מחבת איכותית, כדי שתכלו להכין את הסטייקים הטובים והטעימים ביותר- כמו במסעדות היוקרתיות.