הבישול הבריא והחסכוני בכל בית, נכנס בשנים האחרונות לתאוצה גבוהה. גם שיטת הבישול המוכרת ברחבי העולם בשימוש בכיריים אינדוקציה תפס תאוצה בארץ וכיום אנשים מבקשים לרכוש סיר אינדוקציה איכותי על מנת ליהנות מכל היתרונות שלו.


 בחירה נכונה של סיר לכיריים אינדוקציה


בבחירת סיר אינדוקציה, חשוב שהסיר יהיה מורכב מתחתית עבה וייצור מפלדת אלחלד איכותית. אלה ישפיעו על אופן פיזור החום באופן אחיד בכל בישול. סיר אינדוקציה יכול להיות מיוצר מחומרי גלם שונים אך חשוב שהתחתית תהיה מגנטית שאם לא כן, הבישול לא יתבצע בכיריים אינדוקציה המבוסס על השראה מגנטית בין משטח הכיריים לסיר.

כאשר אתם בוחרים לרכוש סיר אינדוקציה, חשוב מאוד לבחור סירים רב תכליתיים בעלי פונקציונליות גבוהה. כלומר שהסיר יתאים לסוגי הבישול שאתם נוהגים לבשל, שיתאים לכמויות הדרושות ויהיה נוח לשימוש. כדאי לרכוש סירים איכותיים, כאלו שעשויים מפלדת אל-חלד 18/10 ועם פיזור חום אחיד ומלא על פני התחתית ובשטח הכולל של הסיר.

סט סירים 5 חל' - GEM

סיר לכיריים אינדוקציה -  סט סירים 5 חל' - GEM


אך כדי שלא תהיו מוגבלים ניתן כיום לרכוש סיר אינדוקציה כזה המותאם לכל סוגי הכיריים וכך אתם לא תהיו מוגבלים גם אם אין לכם כיריים אינדוקציה. כמובן שבבחירת סיר אינדוקציה חשוב גם לבדוק כי הסיר ניתן לניקוי בקלות שהינו בעל ציפוי נון סטיק המונע הידבקות וחריכת מזון ואפילו שניתן לנקות אותו במדיח כלים.

 

מה חשוב לבדוק לפני שרוכשים סיר לכיריים אינדוקצייה


כשאתם רוצים לרכוש סיר אינדוקציה איכותי חשוב גם לדעת מי החברה היצרנית. כיום בשוק יש הרבה זיופים והמון שרלטנים המבטיחים לכם הבטחות שווא ועלולים אף לגרום לכם לנזקי בריאות בשל חומר הגלם ממנו עשוי הסיר. לכן חשוב לדעת ממי קונים סיר אינדוקציה.

חברת ברגהוף הבינלאומית, יצרנית כלי הבית והבישול האיכותי הידועה ברחבי העולם, וגם בישראל, מציעה לכם מגוון איכותי של סירים המגיעים בסטים או בבודדים וניתן לרכוש סיר אינדוקציה איכותי המותאם לצרכים שלכם במחיר משתלם ועמידות לאורך שנים.

 

 

 


סיר ברגהוף לכיריים אינדוקצייה


כל סיר אינדוקציה מבית היוצר של חברת ברגהוף מיוצר בעיצוב ייחודי ומקורי של מעצבי הבית תחת תהליכי ייצור קפדניים במיוחד תוך שימוש בחומרי גלם ברמה גבוהה העומדים בכל התקנים מהמחמירים בעולם.

כל סיר אינדוקציה היוצא מבית היוצר של חברת ברגהוף נושא עמו אחריות מלאה כדי שתוכלו ליהנות מבישול בריא ואיכותי ומוצר עמיד לאורך שנים.