אינדוקציה היא שיטת בישול עדכנית וחסכונית שמאפשרת לקבל תוצאות מושלמות גם במנות ביתיות. עם זאת, אחד התנאים החשובים ביותר לניצול היתרונות של אינדוקציה הוא שימוש בכלים איכותיים. בין היתר, יש לוודא שכלי הבישול מתאימים לשיטה ושבעזרתם ניתן להמשיך ולפזר את החום בצורה שווה.

 

למה להשתמש בסירי ברגהוף?

 

ברגהוף ידועה כחברה שמייצרת כלי בית ומטבח איכותיים במיוחד. יתרה על כך, בעלי מטבחים שיש להם כיריים מסוג אינדוקציה יכולים להשתמש במוצרי ברגהוף על מנת להפיק מהם ערך מוסף. בפועל, כלי הבישול של ברגהוף מותאמים מראש למאפיינים של אינדוקציה ועומדים בתקנים המחמירים ביותר.

 

כך עובדת שיטת האינדוקציה

 

הדרך לנצל את היתרונות של סיר איכותי ואת המאפיינים של אינדוקציה עוברת בהיכרות עם מאפייני שיטת הבישול הזו. ראשית, פלטות בישול באינדוקציה מצוידות כידוע בבקרת עוצמה וטמפרטורה מדויקת. במקביל, המשטח עצמו לא מתחמם ורק כלי הבישול מתחממים – כל עוד מקפידים להשתמש במוצרי ברגהוף עם תחתית מגנטית והולכת חום טובה.

שנית, מוצרי ברגהוף מיוצרים מפלדת אל חלד, הם קלים לניקוי וניתן להכניס אותם למדיח כלים. חוץ מזה, על כלי הקיבול של ברגהוף אפשר למצוא את המילה Induction שמעידה על כך שהם מתאימים לכיריים אינדוקציה הם משווקים יחד עם חוברת הפעלה מסודרת.

 סט סירים 7 חל'- Hotel line

אין תחליף לסיר מאת יצרן ידוע ומוכר

 

בבחירת כלי בישול אין מקום לפשרות. אם כבר השקעת ועברת לדור הבא של כיריים אינדוקציה, כל שנותר כעת הוא להשלים את המהלך עם כלי הבישול של ברגהוף ישראל. אלו כלי הבישול היחידים שיגרמו לך להרגיש בטוח, יביאו לך תוצאות ויאפשרו לך לשדרג את המטבח עם כלים מעוצבים וייחודיים. מעבר לכך, ברגהוף היא יצרן מוכר וידוע עם סניפים במעל 50 מדינות. השילוב בין פרקטיקה ואסתטיקה הופך את מוצרי ברגהוף לספינת הדגל של המטבח. כמו כן, בקטלוג של ברגהוף ישראל מחכים לך כבר עכשיו כלי בישול שמיוצרים מחומרים איכותיים ובמחירים אטרקטיביים. אנו מזמינים אותך להתרשם מהקטלוג לפני ההפעלה הבא של כיריים אינדוקציה ובטוחים שנוכל לעמוד גם בסטנדרטים שלך.