איך לעצב הבית באמצעות כלי בית ופריטי עיצוב מיוחדים?

 

אם חשבתם שעיצוב הבית והשגת מראה אסתטי ומיוחד יותר יכולים להיעשות אך ורק בהוצאה ניכרת; אם נדמה לכם שרק באמצעות רכישה שלרהיטים מיוחדים, התקנת חיפויי קיר ושיפוץ כללי של המטבח תשיגו סביבת מגורים מעוצבת; תגלו שלא חייבים להרעיד את קירות הבית, ובדרכים פשוטות אפשר להגיע לתוצאה נפלאה. איך לעצב את הבית באמצעות כלי בית ופריטי עיצוב מיוחדים, שאינם בהכרח יקרים? לפעמים פריטי אקססוריז קטנים יעניקו לבית מראה מחודש.


כלים שימושיים? אפשר גם מעוצבים!

 

כלי בית שונים נועדו מעצם טבעם לענות על צורך בסיסי – שימושיות. בצורה הפשוטה ביותר לארוחה נשתמש בצלחת, סכו"ם, מגש וקערת הגשה.למפגש חברתי בשעות הערב ניעזר בקעריות, כוסות של יין או קפה, תלוי בסוג האירוח. אם נקדיש לעיצוב הבית מעט מחשבה, נבין שאותם כלי בית מעוצבים ושימושיים יכולים לעשות את ההבדל גם במראה הכולל. כל מה שצריך לעשות זה לדמיין מהו החזון העיצובי שעל פיו רוצים לעצב את הבית. למשל, אם אנו רוצים ליהנות מעיצוב טבעי, נוכל להשתמש בקערת הגשה עשוית עץ. אם נרצה להפוך את הבית לצבעוני ותוסס יותר, נבחר כלי ביתעשירים בצבעים ובגוונים עזים. גם באמצעות הפלייסמנטים הנכונים נוכל להשיג אמירה עיצובית.

 

בית מעוצב - המראה מרווח יותר


הבית מרגיש לכם קטן, צפוף? כלי בית נכונים ופריטים שתבחרו במיוחד יוכלו ליצור הרגשה שהחלל נפתח. אפשרלבחור בגופי תאורה יפים, שצמודיםלתקרה. אפשר לתלות תמונות של טבע ונוף או להתקין מראות גדולות במסגרת נאה. כל אלה יוצרים אשליה של גודל. רוצים להפוך את הבית ל"שיקי" ללא מאמץ? הצבת קנקן תה בעיצוב קלאסי או בעיצוב רטרו יעניק טוויסט מעניין לעיצוב הכולל. יש כיום שפע של אפשרויות – סיריםבעיצוב צעיר, מחבתות מיוחדות ששוברות את השגרה, פותחני בקבוקים או שימורים מרהיבים שניתן להציג על מדף או להצמיד במגנט אל המקרר.

 

האקססוריז שעושים את ההבדל


ההצלחה העיצובית הגדולה נשענת על הפרטים הקטנים לא פחות מאשר על הדברים הגדולים. לא משנה איזו ספה יש לכם בבית, ספה עשויה מעור או מבד, ספה סטנדרטית למדי או יוקרתית, שפרו את המראה שלה באמצעות כריות נוי. טיפ חשוב שיכול למנוע שעמום ויזואלי – מידי פעם החליפו את הכריות או שנו את מיקומן.

השטיח נחשב לאביזר ראשון במעלה ולא פעם נתפס כמשנה אווירה. לא רק שהוא מכניס חיים, הוא גם יכול לחזק כל אמירה עיצובית שתרצו. ישנם שטיחים קלילים ויש כאלה בעלי אופי סולידי. ישנם שטיחים שמרניים בצבע ובמרקם ויש כאלה מפתיעים ומגוונים. גם מוצרי טקסטיל אחרים יכולים להוסיף לאמירה העיצובית בדרכם. הווילונות יוצרים הפרדה בין הבית לבין הסביבה הקרובה. חשבו על מידת השקיפות של הווילון ועל סוגי ההדפסים. בנוסף, היעזרו בפסלונים קטנים ובתמונות בגדלים שונים. גם מפית רקומה במקום הנכון, על מדף או על שולחן, תחולל פלאים.