סירים מתאימים לאינדוקציה

 

שיטת הבישול העדכנית ביותר בעולם הקולינריה והמטבח היא שיטת הבישול על כיריים אינדוקציה. השיטה הומצאה לפי עשרות שנים, בארה"ב ויובאה לארץ בשנים האחרונות. לכיריים ולסירים העובדים באינדוקציה יש יתרונות מגוונים בכמה תחומים, החל מחסכון בחשמל, דרך בישול בריא ועד הבטיחות המקסימאלית
במטבח. סירים מתאימים לאינדוקציה עובדים באמצעות חיישן מגנטי. כאשר הכיריים מזהים את סירי האינדוקציה נסגר מעגל אלקטרומגנטי, המאפשר העברת חשמל בהשראה מגנטית, ובכך הופך את הסיר או המחבת לגופי חימום. ניתן לשלוט בקלות בכמות החום על ידי שליטה בשדה האלקטרומגנטי וניתן להגדיר בדיוק את מעלות הבישול או החימום הרצויות לנו.

 

היתרונות בשימוש סירים לאינדוקציה

 

בישול בסירים מותאמים לאינדוקציה מהווים חסכון בחשמל. הכיריים מחמים אך ורק את הקוטר של הסיר או המחבת, ופיזור החום בסיר נעשה בצורה שווה ואחידה . כמו כן בישול בסירים מותאמים לאינדוקציה מעניקים ביטחון שהרי רק הסיר מתחמם ולא כל אזור הכיריים. בנוסף, גם סביבת הסיר בטוחה , כך שאם נוגעים במשטח הכיריים בזמן שסיר אחד מתבשל, אין חשש לכוויות, מפני שהחלקים במשטח שאינם במגע עם הסיר המתבשל אינם מתחממים. היתרון הבולט יותר בסירים מותאמים לאינדוקציה הוא הבישול הבריא.

סט סירים 12 חלקים - Zeno

סט סירים 12 חלקים - Zeno


סירים מותאמים לאינדוקציה הם סירים איכותיים ובנויים כך שציפוי הנון-סטיק הוא חלק מיציקת הסיר, ובשימוש נכון, אין חשש שיתקלף. כמו כן, הם אינם מכילים כימיקלים ואין חשש לפליטת גזים בעת הבישול. בסירים אלו אפשר לבשל כמעט ללא שמן ואינדוקציה היא גם השיטה האידיאלית לפיזור חום בצורה שווה בסיר. זאת ועוד, סירים מותאמים לאינדוקציה קלים לניקוי ואין צורך במאמץ ושפשוף הסירים.
בזכות הציפוי הנון-סטיק האוכל לא נדבק ואפר לנקות בקלות ובמהירות וללא חומרים כימיקלים רעילים רק מים וסבון יעשו את העבודה ביעילות רבה. בבחירת סירים מותאמים לאינדוקציה, חשוב לוודא שיש סימון אינדוקציה. בדרך כלל יהיה מצוין על המארז ובהוראות ההפעלה"Induction” . כך תוכלו לדעת שהסיר מתאים בוודאות. אם יש התאמה של הסיר לכיריים אחרים (גז או חשמל), יהיה כתוב על כך בהוראות גם כן.

ייבוא ושיווק סירים מותאמים לאינדוקציה של  ברגהוף. חברת ברגהוף הינה תאגיד בינלאומי בעל עשרות סניפים המפוזרים ברחבי העולם וגם בישראל, מייצרת ומעצבת סירים מותאמים לאינדוקציה אשר גם מותאמים לבישול על כיריים מסוג אחר כמו גז, קרמיות, חשמל ואחרים. חברת ברגהוף מייצרת את הסירים המותאמים לאינדוקציה מחומרי גלם איכותיים ביותר וברמה גבוהה העומדים בכל התקנים הדרושים ואף יותר מכך.

ניתן לרכוש בחברה סירים מותאמים לאינדוקציה בכל הגדלים והנפחים ואף ניתן לרכוש סטים מושלמים המכילים את כל הסוגים. כל הסירים מיוצרים מפלדת אל-חלד איכותית מסוג 18/10, בשילוב חומרי נון סטיק המעניקים לסיר התאמה מלאה לבישול דיאטטי ובריא, שמירה על מרקם התיבלו והערכים התזונתיים של הבישול. והתאמה מלאה לכל סוגי הכיריים לרבות בישול באינדוקציה.

באתר החברה בישראל התרשמו ותגיעו לאולם התצוגה לרכוש את המוצרים הטובים במחירים האטרקטיביים והנוחים לשביעות רצונכם.