ציפוי "הפרנו Green " של ברגהוף הינו פיתוח פורץ דרך בתחום הבישול והטיגון העולמי. הכלים המצופים בציפוי "פרנו Green" החדש עשויים אלומיניום. הכלים מצטיינים בהתחממות מהירה, דבר המזרז את תהליך הבישול ובכך נחסכת אנרגיה רבה.
התכונה הייחודית הנוספת בה מצטיינים רוב הכלים החדשים של ברגהוף המצופים בציפוי החדש, הן הידיות המתפרקות מהכלי בזמן הבישול. תכונה זו מאפשרת בטיחות רבה יותר בבישול, הצפיפות על הכיריים נחסכת, וניתן להעביר את הכלים בשלמותם לתנור ללא חשש לכוויות.

הכלים החדשים המצופים בציפוי "פרנו Green" של ברגהוף מותאמים להכנת אוכל בריא – טיגון ללא שמן, בישול ללא מים, ושימור מיטבי של המינרלים והויטמינים במהלך הבישול, על כן הבישול בכלים בעלי הציפוי החדש מתאים במיוחד לחובבי בריאות ולהכנת אורחות דיאטטיות.תכונות הציפוי החדש

הציפוי אינו דליק ועמיד עד 1700 מעלות צלזיוס (!).
בזמן החימום אין הציפוי פולט גזים רעילים.
הציפוי עמיד במים, עמיד בחום, עמיד לכימיקלים, עמיד למי מלח (שימוש הנפוץ בבישול תעשייתי) ומונע ביעילות הידבקות של כל סוגי המזון. הציפוי החדש מאיץ את חימום המים ביעילות של 89% ויותר מציפויים קיימים.
עמיד לקורוזיה (חלודה) – עמידות מצוינת בפני שריטות ועיכול של החומר, בשל צפיפותו בתשתית הכלי.
בעקבות אחידות המשטח, והיות והמשטח דוחה מים, נמנעת צבירה של חשמל סטאטי , ובכך מושגת בטיחות יתר בבישול.

הציפוי נעשה מחומרים טבעיים וללא שימוש במתכות כבדות הידועות כמסרטנות, וללא פליטה של הכימיקל POFA , (הידוע ככימיקל מסוכן, וקיים חשד שהוא נפלט מציפויי טפלון לא איכותיים בטמפרטורות גבוהות).
הציפוי החדש חזק פי 6 מציפויי טפלון רגילים.תהליך בישול ייחודי

בתהליך הבישול בציפוי החדש, מתמיר הציפוי החדש את להט הכיריים, לגלי אינפרה אדום אשר מחממים את מרכיבי המזון עצמם, ובכך נוצר טעם טוב יותר מבישול רגיל בטפלון. האוכל בבישול בכלים בעלי הציפוי החדש יהיה פחות יבש ויותר עסיסי מבישול בציפוי טפלון רגיל.
תכונת מניעת ההידבקות של מזון לציפוי, טובות בהרבה מתכונות אלה בקרב סוגי הטפלון המוכרים, ותכונות אלה נשמרות לאורך הרבה יותר זמן בכלים המצופים בציפוי החדש, לעומת שמירתן בציפויים שהיו קיימים עד היום.
הציפוי אינו יכול להישרף או להתפרק גם כאשר הוא עובר שימוש באופן קבוע בחום של 500 מעלות צלזיוס, תכונה שלא תמיד מאפיינת ציפויי טפלון מתחרים.
בטבלה אשר עורכת ניסוי והשוואה בין טפלון לציפוי "פרנו Green" החדש של ברגהוף, ניתן לראות כי הציפוי החדש חזק יותר ועמיד יותר כמעט בכל הקטגוריות - והוא עמיד לחלוטין בפני שריטות, בפני חום, בפני רתיחה, בפני תמלחת (חומר העלול להזיק לבריאות).מגוון מוצרים

ברגהוף מציעה מגוון רחב של מוצרים, סירים, סירים עם ידית מתפרקת, מחבתות עגולות ומחבתות גרילניקיון קל, חסכוני, וסביבתי

השימוש בכלים בעלי הציפוי החדש חוסכים שימוש במדיח כלים או שטיפה בכיור. את הכלים ניתן לנקות בקלות ע"י מטלית מים חמה עם סבון. מוצרים אלה ואחרים ניתן לראות באתר החברה www.berghoff.co.il