בישול בכיריים אינדוקציה הפך בשנים האחרונות לטרנד מוביל במטבח הישראלי. מדובר בשיטת בישול חסכונית ויעילה והנוסף מאפשרת לכם ליהנות מבישול בריא ומזין בו תוכלו לבשל לבני הבית ולארח את האורחים שלכם באהבה.

שיטת האינדוקציה היא שיטה נוספת וחדשנית משיטות בישול קיימות, על פיה סלילים מגנטיים הממוקמים מתחת למשטח הזכוכית הקראמית, יוצרים אפקט חום מדויק בקוטר המתאים לתחתית כלי הבישול, מדובר באנרגיה יעילה שאינה הולכת לאיבוד, כאשר במהלך הבישול נוצר שדה מגנטי שמחמם את הסיר בלבד. אם לא מונח סיר על הכיריים, גם אם הן מופעלות, הן לא יתחממו. החימום מתבצע רק ברגע שמונח סיר, מחבת או כל כלי אחר לבישול המותאם לבישול על כיריים אינדוקציה לאירוח נהדר.

בישול בכיריים אינדוקציה - סט סירים 12 חלקים

בתמונה סט סירים 12 חל' - דגם Essentials


למרות ששיטה זו אינה חדשה וקיימת כבר מהמאה שעברה, היא תפסה תאוצה בשנים האחרונות אך דורשת התאמת כלי בישול בצורה מושלמת של מחבתות, סירים וכלי בישול אחרים כדי שאפקט הבישול יהיה מושלם טעים ומזין.
הסירים והמחבתות בחנויות מגיעים עם סימון מיוחד לאינדוקציה.
ניתן גם פשוט לקחת מגנט לחנות ולבדוק אם הוא נתפס לסיר, מה שמזהה את הסיר כמתאים. בנוסף יש קושי מסוים בהכנת אוכל מוקפץ, מכיוון שכל הרמה של הסיר מהכיריים מבטלת למעשה את פעולתן אך כיום ישנם גם סירים ומחבתות התואמים לשיטת הבישול בכיריים אינדוקציה ולהקפצת מזון.
על מנת שתוכלו לבשל ולטגן בכיריים אינדוקציה ולארח אורחים בצורה יעילה, חשוב מאד לרכוש כלי בית ובישול מותאמים לשיטה מחברה מוכרת וידועה המתמחה בייצור איכותי ומותאם לשיטת הבישול בכיריים אינדוקציה.


למידע נוסף אודות היתרונות בבישול אינדוקציה לחצו כאן >>>


חברת ברגהוף העולמית היא בדיוק החברה היצרנית בעלת ההתמחות לייצור סירים ומחבתות המותאמים באופן מושלם לכיריים אינדוקציה ובמקביל לשאר סוגי הכיריים הקיימים. חברת ברגהוף אשר הוקמה ב-1994 בבלגיה ופזורה ברחבי העולם ב-50 מדינות השיקה את הסניף שלה בישראל כבר בשנת 2004 ומאז מייצרת, ומשווקת לכם מבחר כלי בית ובישול לרבות, סירים, מחבתות בעלי גדלים ונפחים שונים המותאמים לבישול בכיריים אינדוקציה ולכל סוג כיריים אחר, בעיצוב ייחודי ומקורי של מיטב המעצבים מבית ברגהוף.

כל כלי הבישול, מיוצרים מחומרים איכותיים ומפלדת אלחלד ועמידות לאורך שנים. חומרי הגלם מהם מיוצרים כלי הבישול עומדים בכל התקנים מהמחמירים בעולם ומאפשרים לכם ליהנות מבישול בריא ומזין ולהשתמש בכיריים אינדוקציה עם כלי המטבח של ברגהוף ולארח בהם נהדר. בברגהוף, מאמינים באיכות, שירות ועיצוב המוצר אשר יענה על מכלול הצרכים שלכם בבית ולבישול מותאם לכיריים אינדוקציה. בברגהוף מזמינים אתכם להיכנס לאתר הבית ברשת או להגיע לאולם התצוגה וליהנות מכלי בישול, בעיצוב ואיכות פרימיום במחיר לכל כיס.

ועכשיו במבצע 50% הנחה על מבחר מוצרים מובילים מבית היוצר של ברגהוף לכיריים אינדוקציה ולאירוח נהדר.

טווח המוצרים כולל: כלי בישול ואפייה, סכינים, סכו"ם/כלי אוכל, פורצלן, אבזרים נילווים למטבח, פריטים מסוגננים, מכשירי חשמל קטנים, מטבחי שדה וציוד ברביקיו. אנשי מקצוע בתעשיית האירוח ימצאו במבחר הייחודי שלנו, את הנחוץ להם כדי לעמוד בסטנדרטים הגבוהים הנדרשים בענף.

* כל תהליך העבודה מנוהל על ידינו, החל מתרשים העיצוב הראשוני ובקרת האיכות וכלה בהליך הייצור הפיסי עצמו.