אילו חומרים משמשים לייצור כלי המטבח? האם מומלץ לקנות כלים לכיריים מסוג אינדוקציה גם כאשר בבית יש כיריים על גז? כיצד ניתן לבחור מתוך המלאי הקיים?

ישנן שלל מחבתות בשוק ואם תכננת לקנות אחת (או יותר), יתכן שעולה אצלך השאלה כיצד ניתן לזהות אחת טובה. ישנם מספר קריטריונים אשר הופכים כלי מטבח לטובים לעומת אחרים. כמו כן, ישנם קריטריונים שהם אישיים כאשר לא כל מה שיתאים עבורך יתאים גם עבור מישהו אחר. כאן ננסה לתת לך מידע ועצות שיעזרו לך לבצע את הקנייה הטובה ביותר עבורך.

מחבת לאינדוקציה

תמיד מומלץ להסתכל על החומרים מהם כלי המטבח עשויים. בעוד שישנם כלים יצוקים ועם ציפוי טפלון, ניתן למצוא מחבתות מפלדת אל-חלד שמחזיקים מעמד לאורך שנים רבות. פלדה זו גם מאפשרת לך ליהנות מהקנייה שלך לאורך שנים רבות וגם מעניקה חוויית בישול נפלאה. הפיזור של החום מדויק ואחיד ולכן כל כניסה למטבח הופכת לפעולה מהנה.

בתמונה: מחבת יציקת ברזל בציפוי נון-סטיק

מחבתות שמתאימות לכיריים מסוג אינדוקציה

בין אם יש לך כיריים אינדוקציה ובין אם לא, כדאי מאד שכלי המטבח יתאימו להם. כלים איכותיים יוכלו לשמש אותך לאורך שנים רבות (ואפילו עשרות שנים). לכן, הצטיידות מראש באלו שיוכלו להתאים לצרכים שיכול להיות שיהיו לך בעתיד תהיה חכמה יותר.

התאמה אישית של כל מחבת לצורך שלך

מעבר לכך שאפשר לראות שישנו תו איכות שיכול להצביע על כך שמדובר בכלי איכותי, יש להתייחס גם לצורך האישי שלך. באפשרותך לבחור מחבת קטנה לצורך הכנה של כמות קטנה בכל פעם או של מנות שמיועדות מראש להיות קטנות (כמו חביתה). באפשרותך למצוא כאלה גדולות להכנה של תבשילים שונים. עלייך לחשוב מהם הצרכים שלך ולהתאים את הקנייה ולא לחפש רק אחר סטים שלא כל החלקים שלהם יהיו בשימוש.

ברגהוף ישראל – איכות במטבח

שלך חברת ברגהוף ישראל מביאה את הכלים האיכותיים לתוך המטבח שלך. אנו מזמינים אותך ליהנות מהקטלוג שלנו אצלך בבית. כל מוצר שלנו מאפשר לך ליהנות מבריאות, בישול איכותי ואחריות לאורך שנים.