סיר מומלץ לעבודה עם כיריים אינדוקציה

 

אחת משיטות הבישול המתקדמת ביותר היא שיטת הבישול בכיריים אינדוקציה. על מנת שהבישול יהיה אפקטיבי, ונוכל להשיג את מטרותינו, עלינו להבין כי בחיר סיר נכון לעבודה עם כיריים אינדוקציה הינו דבר עקרוני. שהרי אי התאמה של סיר לבישול בשיטה זו פשוט לא יבצע את העבודה ויותר מכך הכיריים אינדוקציה לא יפעלו.

על כן ישנה חשיבות לבחור סיר מומלץ לעבודה בכיריים אינדוקציה שיענה על הקריטריונים הרלוונטיים להפעלת סוג בישול זה. חשוב שנבין מהי שיטת הבישול בכיריים אינדוקציה. בעזרת הידע הזה נוכל לבחור את הסיר המומלץ לעבודה ביתר קלות.

 

בישול בשיטת האינדוקציה

 

בישול באינדוקציה מבוסס על עיקרון של חימום באמצעות השראה מגנטית. גוף החימום מורכב למעשה מסליל מגנטי שהופך את אנרגיית החשמל לאנרגיה מגנטית. האנרגיה המגנטית בפלטת הבישול יוצרת שדה מגנטי משתנה כאשר המגע שלו עם מתכת מגנטית, יוצרת תנועה ותזוזה והחיכוך ביניהן יוצר חום. פלטות בישול באינדוקציה מצוידות לרוב בבקרת עוצמה וטמפרטורה מדויקת, כך שניתן להגיע לאיזו טמפרטורה שרוצים. אחד היתרונות המשמעותיים במשטחי חימום באינדוקציה הוא שהמשטח עצמו בכלל לא מתחמם, וכל מה שמתחמם הוא אך ורק הסיר עצמו.

 

סט סירים

בתמונה סט סירים 12 חל' - Hotel Line


על מנת שאפקט החימום באינדוקציה יתאפשר ויהיה יעיל, יש להשתמש בסירים ייחודיים לאינדוקציה. סירים כאלו צריכים להיות בעלי תחתית מגנטית וכן עם הולכת חום טובה, על מנת שפיזור החום על פני הסיר יהיה אחיד ושווה. סירי אינדוקציה יהיו בעלי סימון בתחתית שלהם המצביע על התאמה לאינדוקציה, למשל כמו בסירי ברגהוף, בהם מוטבעת על התחתית המילה Induction.

בנוסף יופיע על המארז או על הוראות ההפעלה הסימון לאינדוקציה. סיר מומלץ לעבודה בכיריים אינדוקציה הינו סיר רב תכליתי אשר ניתן להשתמש בו גם בכיריים אחרות כמו גז, חשמל, קרמיות ואחרים. סיר מומלץ לעבודה בכיריים אינדוקציה יהיה עשוי מפלדת אל-חלד מסוג 18/10 ועם פיזור חום אחיד ומלא בכל שטח הסיר. בסיר כזה לרוב תהיה גם שכבת נון סטיק המונע מהידבקות וחריכת המזון בעת הבישול והכי חשוב קל מאד לאחר הבישול לנקות אותו בקלות ואפילו ניתן לנקות אותו במדיחי כלים.

בחברת ברגהוף העולמית, בעלת המוניטין הידוע לאורך שנים רבות, ישנו מבחר גדול ורחב של סירים מומלצים לעבודה ומותאמים לכיריים אינדוקציה והעונים על כל הפרמטרים שציינו לעיל. הסירים מיוצרים על ידי החברה מחומרי גלם איכותיים והעומדים בכל התקנים מהמחמירים ביותר.
לחברת ברגהוף העולמית מבחר גדול בו תוכלו לרכוש סטים שלמים של סירי אינדוקציה המותאמים לכל גודל ולכל מטרה וכולם מעוצבים על ידי צוות מעצבים בעלי שם בתחומם לנוחות המשתמש ואפקטיביות בבישול. הסירים של ברגהוף מתאמים ומומלצים לבישול בכיריים אינדוקציה ונמכרים במחירים אטרקטיביים ובתנאי תשלום נוחים. הקניה בברגהוף משתלמת ומושלמת לשנים רבות.