התאמת סיר לכיריים אינדוקציה

בישול באינדוקציה מבוסס על עיקרון של חימום באמצעות השראה מגנטית בין גוף החימום על הכיריים לבין תחתית הסיר המותאם אליו. האנרגיה המגנטית בפלטת הבישול יוצרת שדה מגנטי משתנה כאשר האינטראקציה שלו עם מתכת מגנטית בתחתית הסיר, יוצרת תנועה ותזוזה בין שני הגופים והחיכוך ביניהן יוצר חום.פלטות בישול באינדוקציה מצוידות לרוב בבקרת עוצמה וטמפרטורה מדויקת, כך שניתן להגיע לאיזו טמפרטורה שרוצים.

בישול בסיר שמתאים לאינדוקציה

הבישול באינדוקציה ממוקד למשטח המגע בין הסיר לגוף החימום בלבד ומעניק בטיחות מלאה. לצורך בישול באינדוקציה חשוב לבצע התאמת סיר לכיריים אינדוקציה. חוסר התאמה פשוט לא יעבוד. התאמת סיר לכיריים אינדוקציה חייבים להיות בעלי תחתית מגנטית בעלת הולכת חום טובה. כך פיזור החום בסיר יהיה אחיד ושווה.

אחד הדברים הראשונים המחייבים התאמת סיר לכיריים אינדוקציה זה בדיקה שהסיר נושא סימון בתחתית המצביע על התאמה לאינדוקציה. לרוב תהיה מוטבעת המילה Induction בתחתית הסיר ובנוסף על גבי האריזה יופיע הסימן והמילה וכן הוראות הפעלה. התאמת סירי לכיריים אינדוקציה חייב להיות עשוי מפלדת אל-חלד מסוג 18/10 בעל פיזור חום אחיד ומלא על פני תחתית הסיר ובשטח הפנימי.

סט סירים 6 חלקים - Studio

ברוב הסירים המותאמים לכיריים אינדוקציה ניתנת האפשרות לבישול על כל סוג כיריים אחר וזה מהווה יתרון כשלעצמו. בנוסף, חשוב לדעת כי רוב הסירים המותאמים לכיריים אינדוקציה מיוצרים עם חומר נון סטיק המונע הידבקות המזון בשעת הבישול ובכך ניתן לנקות את הסירים הללו בקלות ואפילו לשטוף אותם במדיח כלים.

אחת החברות בעלות השם הבינלאומי לייצור ושיווק כלי מטבח איכותיים אשר מייצרת סירים מותאמים לכיריים אינדוקציה היא חברת ברגהוף. החברה נוסדה בשנת 1994 וברשותה כ-3000 סניפי מכירה הפזורים ב-50 מדינות בעולם. כחברה בעלת ניסיון רב בתחום, מייצרת החברה סירים מותאמים לכיריים אינדוקציה בדגמים שונים ובגדלים לכל מטרה. הסירים מיוצרים בעיצוב מקורי וייחודי על ידי מיטב המעצבים בעלי שם בינלאומי בתחומם. סירי ברגהוף מותאמים לכל סוגי הכיריים ובעיקר לכיריים אינדוקציה, כאשר חומרי הגלם מהם עשויים הסירים עומדים בכל התקנים מהמחמירים ביותר ובעלי סטנדרט גבוהה על מנת לספק ללקוח את המוצר היעיל ביותר ובעל האפקט המקסימלי על מנת להנות מחוויית בישול בריאה קלה ונוחה.

הנכם מוזמנים להנות מחווית הקניה באולם התצוגה בסניף ברגהוף בישראל או באתר של החברה ולהתאים לעצמכם את סט הסירים המותאם לכיריים אינדוקציה איכותיים ויעילים לפי הצרכים שלכם וטעמכם האישי. כל הסירים מיוצרים בפלדת אל-חלד 18/10 ועם חומר נון-סטיק המונע הידבקות המזון בעת הבישול, שימוש בבישול יותר בריא ואחיד לקבלת תוצאה מושלמת מרשימה ומשתלמת.