פרסומים וסמלים למוצרי ברגהוף

פרסיםred dot

פרס עיצוב - Red Dotהתחרות הבינלאומית ל"עיצוב Red Dot " היא התחרות הגדולה והמפורסמת בעולם. בכל שנה מעריך צוות שופטים את המוצרים שהוגשו לתחרות, בהתאם לקריטריונים של רמת חדשנות, שימושיות ואיכות.קישורים:
Frederik Aerts
Red Dot Design Award 2008

פרס עיצוב - IF"פרס iF לעיצוב המוצר" הוא אחד מפרסי העיצוב החשובים בעולם, עליו מתחרים למעלה מאלף משתתפים שבאים מ-35 מדינות. צוות בינלאומי של שופטים מומחים בוחר את המוצרים הזוכים מתוך כ-2,800 פריטים שנרשמים לתחרות, לפי קריטריונים של איכות העיצוב ושימושיות, ובהתחשב בארגונומיה ובמיומנות.
המוצרים הנבחרים מוצגים בתערוכת iF, שמבקרים בה 300,000 מבקרים במהלך 7 חודשים.קישורים:
IF Design

פרס "הנרי ואן דה ולדה"

"פרסי הנרי ואן דה ולדה"היא תחרות העיצוב החשובה ביותר בבלגיה, שבה מכבדים אותנטיות, דחף לחדשנות, יצירתיות וערך מוסף.
"הפרס הציבורי של הנרי ואן דה ולדה" נבחר מתוך המותגים של "הנרי ואן דה ולדה". במהלך התצוגה, המבקרים מוזמנים להצביע בעבור הפריט המועדף עליהם.קישורים:
Frederik Aerts

פרס "Good Design"פרס העיצוב "Good Design" של "שיקגו האת'נאום - המוזיאון לארכיטקטורה ולעיצוב" נוסד בשנת 1950 והוא אחד הפרסים הוותיקים המחולקים היום בעולם. הוא מכבד מעצבים ויצרנים על החזון והחדשנות שהם מפגינים בתפיסתם לגבי המוצרים, וחורגים ממה שנחשב למוצר בסיסי ולעיצוב צרכני.קישורים:
Neo Coffee-Espresso Set
Neo Drawer Knife Block
Neo Cookware

הפרס "הגרמני לעיצוב"

פרס העיצוב של "הרפובליקה הפדראלית של גרמניה" הוא הפרס הרשמי הגבוה ביותר שניתן בגרמניה. הוא מוענק על יד השר הפדראלי לכלכלה ולטכנולוגיה, ומאורגן על ידי "המועצה הגרמנית לעיצוב".
אין הרשמה לתחרות זו והמוצרים נבחרים על ידי השרים והסנטורים של המדינות הפדראליות או על ידי המשרד הפדראלי לכלכלה ולטכנולוגיה. כמו כן, המוצרים הנבחרים זכו כבר בעבר בפרס לאומי או בינלאומי כלשהו. ולפיכך ידוע "הפרס הגרמני לעיצוב" כ"פרס הפרסים".40 מתחת לגיל 40"המרכז האירופי לעיצוב אומנותי ארכיטקטוני וללימודים אורבאניים" ו "האת'נאום של שיקגו – המוזיאון לארכיטקטורה ולעיצוב" בוחרים מדי שנה את כישרונות העיצוב העולים והמבטיחים ביותר שמתחת לגיל 40פרס Pulchra - 100 הפריטים היפים ביותר בעולםסיר הבישול של ברגהוף מסדרת "Neo" נבחר להשתתף בתחרות "100 הפריטים היפים ביותר בעולם". את המועמדים בחר צוות שופטים יוקרתי, והתחרות היא יוזמה של המגזינים הבינלאומיים לעיצוב.
האתר מזמין כל מבקר לבחור ב-10 פריטים אהובים עליו מתוך מבחר של 100 פריטים. את עשרה הפריטים שיקבלו את מירב הנקודות, יאחסנו בתא עמיד למים ויקברו בפארק מעצבים כ"שליחים של התרבות בת זמננו" בעבור הארכיאולוגים של העתיד.קישורים:
Pulchra