מוצרי Berghoff

מוצרי BergHOFF (ברגהוף)Earthchef – (שף הארץ)


earthchef

BergHOFF (ברגהוף) מודע לתפקידו החברתי והכלכלי, לכן ננקטות יוזמות על בסיס חברתי ואקולוגי. אנו מחפשים ללא הרף כיצד לשפר ביצועים סביבתיים, לצמצם פליטת גזי חממה ולמנוע זיהום. אנו מאמצים ומקדמים את השימוש בחומרים ממוחזרים, כמו גם, בחומרים חדשניים הידידותיים לסביבה.

NEO – (ניאו)


neo

מודרניזציה בתחום הפונקציונלי, העיצוב והשימוש בחומרים - היא האלמנט המרכזי בקו זה של מוצרי BergHOFF (ברגהוף). - NEO מאופיין בקווים טהורים, המעניקים לכל מוצר את זהותו הפונקציונאלית הייחודית לו. החל מסט של מלחיה-פלפליה וכלה בקדירות. כל פריט קיבל תשומת לב פרטנית מהמעצב. גם מומחים בינלאומיים בעיצוב שמו לב לקו זה של מוצרים וזיכו אותו במספר פרסים בינלאומיים בתחום.Auriga – (אאוריגה)


auriga

"אוריגה" היא קבוצת כוכבים בשביל החלב, הכוללים את Capella (קפלה) - אחד הכוכבים הזוהרים ביותר בשמי הלילה. קו מוצרי "אוריגה" משקף את השילוב המבריק שבין החמקמק והבלתי נתפס לקונקרטי והמוחשי. השף שמבין בדברים הטובים בחיים בוודאי יעריך את העיצוב ואת ההילה האופפת את ליין מוצרים זה.Orion – (אוריון)


orion

האם הנכם נפעמים מהמבחר העצום של סירים ומחבתות בשוק? כל הצורות הללו, הגדלים והחומרים! היו בטוחים כי הבחירה בBergHOFF (ברגהוף) היא הבחירה במוצרים הטובים ביותר הזמינים כיום. ממחזיק קיסמי שיניים ועד לקדירות, סכינים וכלי אוכל, "אוריון" מציעה את הבחירה הנכונה.Straight – (סטרייט)


straight

האם אתם חובבי אוכל טוב? יש בכם תשוקה לבישול? אם כך, הגעתם למקום הנכון! BergHOFF (ברגהוף) מחפש ללא הרף דרכים חדשות בכדי לחלוק איתכם את תשוקתו לבישול. השף החובב, הידען, המשוגע לבישול... בליין זה אנו מציעים טווח רחב של כלי בישול, כלי אוכל וכלי מטבח.Geminis – (ג'מיניס)


geminis

איזון ורב גוניות הן מילות מפתח בקולקציית "ג'מיניס". קעור וקמור, פלפל ומלח, חומץ ושמן, ... האחד מאזן את רעהו. רבגוניות בשימוש. מסכינים להשחזה ידנית דרך סט יין ועד לסט ברביקיו, ל"ג'מיניס" יש הכל.Zeno – (זנו)


zeno

רבגוניות בשימוש ופונקציונאליות חכמה - הם המאפיינים המבדילים והבולטים של ליין "זנו". העובדה שליין "זנו" נראה טוב, קיבלה אישור ממומחים בינלאומיים רבים בתחום העיצוב, בהעניקם לנו מספר פרסי עיצוב לליין זה.Cubo – (קובו)


cubo

קובייה מתמטית, ריבוע מדויק... מייצג את הדיוק המאוזן של מטבח ההיטק של ימינו. ליין אקסקלוסיבי זה מאופיין בריבועים ובעיגולים הבולטים שלו,בגימור סאטן אפור של פלדת אל חלד ובדגש והבלטה של שחור מבריק.Children Line – (ליין לילדים)


childern_line

ליין הילדים שלנו מציע לשפים צעירים את האפשרות להכין בעצמם ארוחה לחבריהם ולמשפחתם. בעזרתו של מבוגר הם ילמדו להשתמש בכלים ויפתחו מודעות לחשיבותו של הבישול הבריא. העיצוב הצבעוני ואופיים המשעשע של הסטים יפתו את הזאטוטים/ הפעוטות לבוא לשולחן וליהנות מהארוחה.Studio BergHOFF


studio_berghoff

מלבד "לדעת כיצד" ותשוקה, הצלחתך הקולינרית תלויה גם בכלים בהם הינך משתמש. אז כאן, ב BergHOFF - (ברגהוף) , אנו משתמשים רק בטכנולוגיה העדכנית ביותר לצורך פיתוח המוצרים שלנו. זאת בכדי להקל על תהליך הבישול ולהפוך אותו למהנה אף יותר. אנו גם מקדישים תשומת לב רבה לנושא הבריאות / הבטיחות, ומכוונים לשילוב של אירוח, סגנון ויעילות. "הסטודיו של BergHOFF (ברגהוף)" מכיל מבחר רחב של כלי מטבח ומוצרים נוספים, אמינים ובמחירים נגישים.Virgo – (וירגו)


virgo

לקו זה עיצוב בעל ביטוי ברור ועם זאת מעודן. זו הסיבה שקו מעניין זה מושך את העין בכל מטבח בו הוא נמצא.Hotel Line – (קו בתי המלון)


hotel_line

בין אם אוכלים בחוץ או שאוכלים ארוחת ערב בבית, קו המלונות שלנו מציע מבחר שלם של כלי בישול, סכינים, סכו"ם ואביזרים נלווים. מומחים, כמו גם בשלנים ביתיים, בהחלט ימצאו את הפריט המושלם התואם את צרכיהם.Eclipse – (אקליפס)


eclipse

בליין ה"אקליפס" הפונקציונאליות חוזרת חזרה לעיצוב אורגאני שבו כל האלמנטים מאוחדים ונדמה שהם נבלעים זה בזה. "אקליפס" מה אמיתי ומה בכאילו?